777 746 852Linka
Zásobník na papírové ručníky 28,5x40x13cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 540 Kč285x370x105mm, nerez lesk | 1 626 Kč
28,5x40x13cm, bílá | 925 CZK
270x265x115mm, nerez lesk | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (5 ks)
skladem u dodavatele (5 ks)
Výrobce: MARPLASTBarva: bíláŠířka: 285 mmDélka: 285 mmVýška: 400 mmHloubka: 130 mmRozměr: 28,5 x 28,5 cmHmotnost: 1.395 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 925 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 765 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 285x400x130 mm |
| Šířka | 285 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090016653 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |




























































































































































































































































































