777 746 852Linka
Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 4):1 540 Kč270x265x115mm, mat | 1 712 Kč28,5x40x13cm, bílá | 925 Kč
285x370x105mm, nerez lesk | 1 626 CZK
270x265x115mm | skladem u dodavatele (5 ks)
skladem u dodavatele (5 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 285 mmDélka: 285 mmVýška: 370 mmHloubka: 105 mmRozměr: 28,5 x 28,5 cmHmotnost: 1.44 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (5 ks)
do týdne
-14 % 1 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 626 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 344 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Vhodný rozměr papírových ručníků: 24,5x11 cm (ve složeném stavu)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 285x370x105 mm |
| Šířka | 285 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126222 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































