777 746 852Linka
Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 337 Kč
25l, lesk | 3 578 CZK
25l, mat | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 370 mmDélka: 370 mmVýška: 460 mmHloubka: 165 mmRozměr: 37 x 37 cmHmotnost: 4.123 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- S odklápěcím rámečkem pro uchycení sáčku. Na jedné straně je rám zanýtovaný - viz technický výkres.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 370x460x165 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Objem | 25.00 l |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 4.1230 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126147 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































