ANDRA R SLIM asymetrická vana 170x90x45cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 15 558 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 12 858 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
ANDRA je překrásná vana ostrých linií. Nabízí ideální řešení pro stísněné prostory při zachování pohodlné koupele. Rozšířený okraj vany podél stěny vybízí k instalaci integrované vanové baterie. Vzhledem k tvaru lze vanu jednoduše obložit klasickým vyzděním.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x90x45 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 258.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Hmotnost / ks | 31.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729084198 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 50 % k základně ceně v bílém provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
SLIM = vana s nízkým okrajem
Vana má oproti standardním vanám výšku hrany okraje pouze 18 mm. Tato vana je určena pouze k obezdění, které díky nízké hraně působí estetičtěji, nebo zapuštění do pódia. Nelze ji instalovat s obkladovým panelem.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ANDRA R SLIM asymetrická vana 170x90x45cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ANDRA R SLIM asymetrická vana 170x90x45cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ANDRA R SLIM asymetrická vana 170x90x45cm, bílá (dxf)
- Dokumenty - Návod pro ANDRA R SLIM asymetrická vana 170x90x45cm, bílá (PDF)
- Dokumenty - Návod pro ANDRA R SLIM asymetrická vana 170x90x45cm, bílá (pdf)
- Technický list pro ANDRA R SLIM asymetrická vana 170x90x45cm, bílá













































































