BRENTO podhlavník do vany, antracit
| Cena s DPH / ks | 680 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 562 CZK |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 34x17 cm |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyuretan |
| Hmotnost / ks | 0.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729042709 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 5 let |
































































































































