Dělící stěna mezi urinály 40x100cm, mléčné sklo
Pískované bezpečnostní sklo.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x100 cm |
| Výška | 1000 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Materiál | Sklo |
| EAN | 8590913899539 |
| Taric | 70200080 |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

















































































































































































































































































































