777 746 852Linka
Dělící stěna mezi urinály 40x80 cm, mléčné sklo
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 002 Kč
40x80 cm | 3 002 CZK
40x100cm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 6 mmDélka: 400 mmVýška: 800 mmHloubka: 400 mmRozměr: 0,6 x 40 cmHmotnost: 6 kg/ksMateriál: Sklo Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Pískované bezpečnostní sklo.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 40x80 cm |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost / ks | 6.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852459 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
PURITY urinál se zakrytým přívodem vody, 38x53,5cm
38 x 38KeramikahranatéIsveabíláPURITY

zdarma
Urinál 44×72 cm bílá – Kerasan Waldorf 413001
44 x 44KeramikaretroKerasanbíláWALDORF

zdarma
AQUATECH urinál na postavení se zakrytým přívodem vody 21x92,5x30 cm, včetně sifonu, bílá
21 x 21KeramikaobléKerasanbíláAQUATECH

zdarma
AQUATECH urinál se zakrytým přívodem vody 21x53,5 cm, včetně sifonu, bílá
21 x 21KeramikaobléKerasanbíláAQUATECH

zdarma
WALDORF urinál na postavení se zakrytým přívodem vody 44x124,5 cm, včetně sifonu, bílá
44 x 44KeramikaretroKerasanbíláWALDORF





































































































































































































































































































