777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, pevný, bílá mat
Výrobce: SaphoBarva: bíláHloubka: 50 mmHmotnost: 0.11 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 830 CZK
| Cena s DPH / ks | 714 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 590 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 35 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928413 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
PAX nástěnná vanová baterie, bílá mat
18,3 x 17,3MosazkruhovéSaphobíláPAX

AKCE -14 %
zdarma
SPY nástěnná sprchová baterie, bílá mat
19,5 x 13MosazkruhovéSaphobíláSPY

AKCE -14 %
zdarma
SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat
19,5 x 17,4MosazkruhovéSaphobíláSPY

AKCE -14 %
zdarma
FORATA nástěnná sprchová baterie, bílá mat
MosazhranatéSaphobíláFORATA

AKCE -14 %
zdarma
FORATA nástěnná vanová baterie, bílá mat
19,3 x 16,6MosazhranatéSaphobíláFORATA




























































































































































































































































































