SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 195 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 174 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| EAN | 8590913847752 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
Série vodovodních baterií SPY nabízí oblíbený hranatý design doplněný zkosenou oblou hranou. Díky tomuto spojení tvarů se dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny. Ve stejném vzhledu nabízíme také umyvadlový sifon a roháčky. Elegantní a praktické je přepínání sprchy u vanové baterie, které je umístěno na vývodu pro sprchovou hadici – stačí zatáhnout za sprchovou hadici v místě připojení k baterii. SPY jsou mimo chromu k dispozici i v provedení černá matná, bílá matná, nikl, zlatá a zlatá mat.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Ke stažení
- 3D modely pro SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat (3ds)
- 3D modely pro SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat (dwg)
- 3D modely pro SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat (dxf)
- Návody pro SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat (PDF)
- Technický list pro SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat
- Údržba pro SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat (pdf)
- Záruční list pro SPY nástěnná vanová baterie, bílá mat (pdf)

































































































































































































































































































