Držák sprchy, otočný, nikl
| Cena s DPH / ks | 938 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 775 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 65 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861789 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |













































































































































































































































































