EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/nikl
| Cena s DPH / ks | 1 798 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 486 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 75 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861826 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |












































































































































































































































































