HANG držák ručníků pod umyvadlo 560x98mm, černá mat
| Cena s DPH / ks | 852 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 704 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 560 mm |
| Výška | 98 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 0.5710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816369 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu





























































































































































































































































































































