777 746 852Linka
Hlavová sprcha s lemem, průměr 200mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 80 mmHmotnost: 2.44 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 225 mm |
| Výška | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.4400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855900 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.





























































































































































































































































































