777 746 852Linka
Sprchové ramínko kulaté tvar S, 300mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):2 142 Kč
tvar S, 300mm | 490 CZK
kulaté, 350mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (4 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 300 mmVýška: 150 mmHloubka: 300 mmHmotnost: 0.34 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-49 % 960 CZK
| Cena s DPH / ks | 490 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 405 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852060 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |




























































































































































































































































































