777 746 852Linka
Sprchové ramínko kulaté, 350mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):490 Kč
kulaté, 350mm | 2 142 CZK
tvar S, 300mm | skladem u dodavatele (4 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 350 mmVýška: 100 mmHloubka: 350 mmHmotnost: 0.47 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 350 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587003829 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -36 %
zdarma
ANTEA podomítkový přepínač, chrom
MosazretroSaphochromANTEA

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá páčka, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
Sprchový podomítkový přepínač chrom/zlato – Sapho ANTEA DEVIN22
MosazretroSaphochromzlatáANTEA






























































































































































































































































































