777 746 852Linka
INSIA dvojháček, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):336 KčX-SQUARE dvojháček | 422 Kč
INSIA dvojháček | 293 CZK
COLORADO dvojháček | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: INSIAŠířka: 80 mmDélka: 80 mmVýška: 50 mmHloubka: 60 mmRozměr: 8 x 8 cmHmotnost: 0.231 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 340 CZK
| Cena s DPH / ks | 293 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 242 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 80x50x60 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2310 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934063 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
COLORADO dvojháček, chrom
6,5 x 6,5SlitinahranatéGedychromCOLORADO

AKCE -14 %
X-SQUARE dvojháček, chrom
5,5 x 5,5MosazhranatéSaphochromX-SQUARE



















































































































































































































































































