MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 390 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 976 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,5x14x39,5 cm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864766 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu



Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá (DXF)
- Dokumenty - 3D modely pro MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá (3DS)
- Technický list pro MOLVENO keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá
























































































































































































































































































