LUGANO keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 3 088 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 552 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40,5x12,5 cm |
| Průměr | 405 mm |
| Šířka | 405 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 405 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864759 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu




Příslušenství k produktu



Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro LUGANO keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá (DXF)
- Dokumenty - 3D modely pro LUGANO keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro LUGANO keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá (3DS)
- Technický list pro LUGANO keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá
























































































































































































































































































