YAKARTA keramické umyvadlo na desku, Ø 46cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 142 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 770 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 46x15,5 cm |
| Průměr | 460 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 11.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913823930 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu


Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro YAKARTA keramické umyvadlo na desku, Ø 46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro YAKARTA keramické umyvadlo na desku, Ø 46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro YAKARTA keramické umyvadlo na desku, Ø 46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro YAKARTA keramické umyvadlo na desku, Ø 46cm, bílá






















































































































































































































































































