Podomítková sprchová/vanová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, kulatá,chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| EAN | 8590913821356 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 5.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
Jak funguje termostatická baterie
U termostatických baterií je teplota teplé vody přednastavena na 38 °C. Odpadá tak míchání studené a teplé vody a naprázdno protečené litry vody při hledání optimální teploty. Teplota vody zůstává konstantní i při výkyvech tlaku či teplotě vody v potrubí, což ocení především uživatelé v panelových domech. Díky této vlastnosti jsou zároveň bezpečné, což ocení zvláště rodiče malých dětí. Pokud požadujete vodu teplejší, není to žádný problém: jen je potřeba zmáčknout bezpečnostní STOP pojistku.
Podomítková sprchová/vanová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, kulatá,chrom - Fotografie k produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Návody pro Podomítková sprchová/vanová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, kulatá,chrom (PDF)
- Technický list pro Podomítková sprchová/vanová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, kulatá,chrom
- Údržba pro Podomítková sprchová/vanová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, kulatá,chrom (pdf)
- Záruční list pro Podomítková sprchová/vanová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, kulatá,chrom (pdf)





































































































































































































































































































