RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.1540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825170 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Univerzální design válcového tvaru s decentní hranou a úzkou páčkou výborně ladí s různými tvary ostatního zařízení koupelny. Pokud sháníte designovou baterii a netroufáte si na hranaté tvary, je pro vás RHAPSODY ideálním řešením. Série je stále rozšiřována o nové prvky. Například podomítkové baterie, sprchové sloupy nebo baterie s připojením do podlahy.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom (pdf)
- Technický list pro RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom



















































































































































































































































































