SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2450 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825163 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
SPECTRE je ucelená kolekce baterií v kubistickém stylu, která se drží přímých linií. Potěší oko bytového architekta i koncového klienta.
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom (pdf)
- Technický list pro SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom





























































