777 746 852Linka
Ruční sprcha, 215mm, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):327 Kčsprcha, 220mm | 327 Kčsprcha, 230mm, mosaz/chrom | 912 Kč
Ruční sprcha, 215mm, ABS/chrom |
GINKO ruční sprcha, 226mm | nedostupné
skladem u dodavatele (>100 ks)
na objednávku
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 42 mmVýška: 215 mmHmotnost: 0.13 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 215 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810039 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
GINKO ruční sprcha, 226mm, ABS/chrom
6,5 x 1,6PlasthranatéSaphochromGINKO

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 230mm, mosaz/chrom
2,5 x 1MosazhranatéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -33 %
DAPHNE nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -65 %
Držák sprchy hranatý, otočný s vyústěním, chrom
5 x 10,9MosazhranatéSaphochrom

AKCE -8 %
FACTOR nástěnná sprchová baterie, chrom
21,5 x 12,5MosazhranatéAqualinechromFACTOR



































































































































































































































































































