777 746 852Linka
SLICE sušák osušky, 520x790mm, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 5):3 290 KčSKA nástěnný ručníků 450x1150x100mm | 3 776 KčSKA nástěnný ručníků 600x1150x100mm | 4 120 KčSKA nástěnný ručníků 600x1150x100mm, bílá | 4 120 Kč
SLICE osušky, 520x790mm, černá | 4 292 CZK
SHICK nástěnný ručníků 500x1344 mm, kulatý | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 520 mmDélka: 520 mmVýška: 790 mmHloubka: 90 mmRozměr: 52 x 52 cmHmotnost: 5 kg/ksMateriál: Ocel Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Otočení o 180° - pravá nebo levá varianta
- Montážní sada součástí balení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 520x790x90 mm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 5.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880711 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
SKA nástěnný sušák ručníků 450x1150x100mm, černá mat
45 x 45OcelhranatéSaphoSKA koupelnové doplňky

AKCE -14 %
zdarma
SKA nástěnný sušák ručníků 600x1150x100mm, bílá mat
60 x 60OcelhranatéSaphobíláSKA koupelnové doplňky

AKCE -14 %
zdarma
SKA nástěnný sušák ručníků 600x1150x100mm, černá mat
60 x 60OcelhranatéSaphoSKA koupelnové doplňky


































































































































































































































































































