777 746 852Linka
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 300 mmVýška: 5 mmHloubka: 300 mmRozměr: 30 x 30 cmHmotnost: 2.23 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 2 290 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 970 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 628 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877605 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat (pdf)
- Technický list pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat

















































































































































































































































































































