777 746 852Linka
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 454 Kč
kulaté, 400mm | 1 282 CZK
hranaté nízké, 400mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoDélka: 400 mmVýška: 86 mmHloubka: 400 mmHmotnost: 0.45 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 282 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 059 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 400 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878053 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |












































































































































































































































































































