Sprchová tyč s vývodem vody, posuvný držák, kulatá, 720mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 340 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 108 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUKA |
| Výška | 756 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 20 mm |
| Ostatní | S integrovaným vyústěním vody |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804618 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Ekonomicky výhodná série LUKA nabízí kromě finanční úspory také suverénní eleganci reprezentovanou zaoblenými prvky. Svou konstrukcí se výborně hodí i do koupelny zařízené v industriálním stylu. Úzká zaoblená páčka se příjemně ovládá a zaoblené tvary baterie předurčují snadnou údržbu. Výhodou je i možnost kombinace se širokou škálou doplňků a sanitární keramiky. Specialitou je jedinečnost sprchového sloupu, který je výškově nastavitelný pohybem jedné páčky.
Příslušenství k produktu































































































































































































































































































