777 746 852Linka
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, design zátka, 25-50mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):418 Kčvýpusť 5/4" – Omp Tea 147.545.5 | 478 Kčvýpusť 5/4" – Omp Tea 147.555.5 | 507 Kč
výpust 5/4“, neuzavíratelná, design zátka, 25-50mm | 318 CZK
5/4“, neuzavíratelná, zátka, 3-65mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
na objednávku
Číslo zboží: 30532, 8590913851483, CV2009
Zařazení: Příslušenství k umyvadlům; Příslušenství k bateriím
Zařazení: Příslušenství k umyvadlům; Příslušenství k bateriím
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 369 CZK
| Cena s DPH / ks | 318 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 263 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Neuzavíratelná výpust s mřížkou pro umyvadla bez přepadu
- Průměr mřížky: 62 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 25-50 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851483 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine KERAMIA FRESH 51046DP
44 x 44MDF/laminoAqualinehnědáKERAMIA FRESH

AKCE -14 %
TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bílá
60 x 60Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -14 %
Umyvadlo kryt výpusti 100×47 cm bílá – Sapho TWIG TW100
100 x 100Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -14 %
Umyvadlo kryt výpusti 80×47 cm bílá – Sapho TWIG TW080
80 x 80Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -24 %
Umyvadlová skříňka 44×50×25,3 cm bílá - Aqualine ZOJA 51046
44 x 44MDF/laminoAqualinebíláZOJA

AKCE -14 %
GERANO umyvadlo na desku, litý mramor, 60x38cm, kryt výpusti, bílá
60 x 60Litý mramorovál/elipsaSaphobílá

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlo 121×50 cm bílá – Sapho TONGA TG121
121 x 121Litý mramorobdélníkSaphobílá



























































































































































































































































































