Umyvadlová výpusť neuzavíratelná 5/4" chrom – Omp Tea 147.555.5
Umyvadlová výpusť Omp Tea neuzavíratelná s mosaznou zátkou o velikosti 5/4" v provedení chrom. 30-45 mm.
Zjistit více
Zařazení: Příslušenství k umyvadlům; Příslušenství k bateriím
| Cena s DPH / ks | 507 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 419 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 30-45 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952106762 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu



















































































































































































































































































