Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1
Stojánková umyvadlová baterie Bruckner Baron 612.002.1 s pákovým ovládáním v chromovém provedení, bez výpusti.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 303 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 077 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 136 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 14.100 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.9820 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878305 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1 (pdf)
- Technický list pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Baron 612.002.1
















































































































































































































































































