777 746 852Linka
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):524 Kč5/4", DN32, kulatý | 753 KčROYAL FAMILY umyvadlový 5/4", odpad 32mm | 390 Kč
Umyvadlový 5/4", DN32 | 366 CZK
5/4", DN32 | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-12 % 415 CZK
| Cena s DPH / ks | 366 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 302 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.3480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890017 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -12 %
Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Hoffer 424.002.1
MosazkruhovéBrucknerchromHOFFER

AKCE -12 %
Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Schmitz 863.002.1
4,2 x 11,2MosazkruhovéBrucknerchromSCHMITZ

AKCE -12 %
Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Sieger 914.001.1
5 x 11,2MosazkruhovéBrucknerchromSIEGER

AKCE -12 %
zdarma
Stojánková umyvadlová baterie výška 150 mm chrom – Bruckner Sieger 914.002.1
5 x 10,7MosazkruhovéBrucknerchromSIEGER
























































































































































































































































































