Umyvadlový sifon 5/4", DN32, chrom
| Cena s DPH / ks | 524 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 433 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890024 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu























































































































































































































































































