777 746 852Linka
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):366 Kč5/4", DN32 | 524 KčKING umyvadlový 5/4", odpad 32mm, ABS/chrom | 820 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom | 753 CZK
5/4", DN32 | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 855 CZK
| Cena s DPH / ks | 753 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 622 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.9620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890000 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

Keramické umyvadlo 60×48 cm bílá – Bruckner NERON 201.128.0
60 x 60KeramikaobdélníkCERASTYLEbílá

NOAM keramické umývátko 37,5x28cm, bílá
37,5 x 37KeramikaobdélníkCERASTYLEbílá

AKCE -12 %
Umyvadlo 45 cm bílé – Bruckner Neon 201.130.0
45 x 45KeramikaobdélníkBrucknerbíláNEON

AKCE -12 %
Umyvadlo 46 cm bílé – Bruckner Neasa 201.117.4
46 x 46KeramikaobdélníkBrucknerbílá

AKCE -12 %
Umyvadlo 50 cm bílé – Bruckner Neon 201.131.0
50 x 50KeramikaobdélníkBrucknerbíláNEON

AKCE -12 %
Umyvadlo 52 cm bílé – Bruckner Neasa 201.116.4
52 x 52KeramikaobdélníkBrucknerbílá

AKCE -12 %
Umyvadlo 60 cm bílé – Bruckner Neon 201.132.0
60 x 60KeramikaobdélníkBrucknerbíláNEON

AKCE -12 %
Umyvadlo 80 cm bílé – Bruckner Neon 201.133.0
80 x 80KeramikaobdélníkBrucknerbíláNEON


























































































































































































































































































