Umyvadlo 46 cm bílé – Bruckner Neasa 201.117.4
Keramické umyvadlo Bruckner Neasa s rozměry 46×42 cm v elegantní bílé barvě je určeno k instalaci na stěnu nebo do nábytku. Barva bílá, 1 otvor pro baterii.
Zjistit více
Otvor pro baterii: ano
Zařazení: Klasická umyvadla; Umyvadla na desku
| Cena s DPH / ks | 2 517 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 080 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 46x16x42 cm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913967467 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu















































































































































































































































































