Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Schmitz 863.002.1
Stojánková umyvadlová baterie Bruckner Schmitz 863.002.1 s pákovým ovládáním v chromovém provedení, bez výpusti.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 532 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 266 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 96 mm |
| Průtok (3 bar) | 15.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2410 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878404 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu




Doporučeno k produktu


































































