777 746 852Linka
Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1
Varianty tohoto produktu (celkem 4):643 KčSieger 914.042.1 | 1 890 Kčvýstup 863.041.1 | 643 Kč
se 2 výstupy bez tělesa Schmitz 863.042.1 | 652 CZK
Baron 612.042.1 | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Podomítková sprchová baterie Bruckner Schmitz se 2 výstupy v chromovém provedení je určena pro instalaci s univerzálním podomítkovým tělesem Bruckner (312.042.1). Díky otočnému přepínači umožňuje snadné ovládání dvou výstupů, například ruční a hlavové sprchy.
Zjistit více![more]()
Zjistit více
Výrobce: BrucknerBarva: chromSérie: SCHMITZŠířka: 180 mmVýška: 180 mmHmotnost: 0.53 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 84 měsíců
Číslo zboží: 41349, 8590913878459, 863.042.1
Ovládání: pákové, Umístění baterie: podomítkové
Zařazení: Sprchové baterie
Ovládání: pákové, Umístění baterie: podomítkové
Zařazení: Sprchové baterie
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-12 % 740 CZK
| Cena s DPH / ks | 652 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 539 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Doporučeno k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 0.5300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878459 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1 - Fotografie k produktu
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Doporučeno k produktu

AKCE -12 %
Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Schmitz 863.002.1
4,2 x 11,2MosazkruhovéBrucknerchromSCHMITZ
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1 (pdf)
- Technický list pro Podomítková sprchová baterie se 2 výstupy bez tělesa chrom – Bruckner Schmitz 863.042.1


































































































































































































































































































