Sprchová souprava výklopný držák chrom – Bruckner 621.100.1
Sprchová souprava Bruckner 621.100.1 s ruční sprchou, výklopným držákem v chromovém provedení. Nabízí funkci dešťového proudu, jednoduchou údržbu díky AntiCalc technologii.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 493 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 408 CZK |
Délka sprchové hadice: 150 cm
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Průměr | 74 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881503 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu






























































































































































































































































































