Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1
Nástěnná vanová baterie Bruckner Schmitz 863.010.1 v chromovém provedení s pákovým ovládáním je ideální volbou pro moderní koupelny.
Zjistit více
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 175 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 13.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878435 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu



Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1 (pdf)
- Technický list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1










































































































































































































































































