777 746 852Linka
Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1
Varianty tohoto produktu (celkem 4):1 050 KčSchmitz 863.010.1 | 2 192 KčSieger 914.010.1 | 3 160 Kč
Baron 612.010.1 | 1 928 CZK
Hoffer 424.010.1 | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: BrucknerBarva: chromSérie: BARONŠířka: 182 mmHloubka: 163 mmRozměr: 18,2 x 16,3 cmHmotnost: 1.55 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 84 měsíců
Číslo zboží: 41335, 8590913878343, 612.010.1
Umístění baterie: nástěnné, Ovládání: pákové
Zařazení: Vanové baterie
Umístění baterie: nástěnné, Ovládání: pákové
Zařazení: Vanové baterie
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 2 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 928 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 593 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 182 mm |
| Hloubka | 163 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 15.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878343 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -53 %
Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.010.1
18,1 x 15,1MosazkruhovéBrucknerchromHOFFER

AKCE -12 %
zdarma
Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.010.1
17,5 x 19,5MosazkruhovéBrucknerchromSCHMITZ

AKCE -12 %
zdarma
Vanová nástěnná baterie chrom – Bruckner Sieger 914.010.1
21 x 16MosazkruhovéBrucknerchromSIEGER
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1 (pdf)
- Technický list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.010.1





































































































































































































































































































