Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.010.1
| Cena s DPH / ks | 1 050 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 868 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOFFER |
| Šířka | 181 mm |
| Výška | 121 mm |
| Hloubka | 151 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Průtok (3 bar) | 15.500 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.4670 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878480 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
V sérii HOFFER najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu i kuchyni.
Varianty tohoto produktu



Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.010.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.010.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.010.1 (pdf)
- Technický list pro Vanová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.010.1



















































































































































































































































































