Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 039 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 859 CZK |
Délka sprchové hadice: 150 cm
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881510 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu



















































































































































































































































































