Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1
Podomítková sprchová baterie Bruckner Baron 612.042.1 se 2 výstupy má pákové ovládání. Díky otočnému přepínači umožňuje snadné ovládání.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 643 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 531 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 0.4830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878381 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1 (pdf)
- Technický list pro Podomítková sprchová baterie 2 výstupy chrom – Bruckner Baron 612.042.1















































































































































































































































































