Sprchové ramínko kulaté chrom – Bruckner 621.400.1
Sprchové ramínko kulaté Bruckner 621.400.1, nástěnná instalace v chromovém provedení bez výpusti.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 021 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 844 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 380 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881534 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





















































































































































































































































































