Hlavová sprcha nástěnná instalace chrom – Bruckner 621.300.1
| Cena s DPH / ks | 784 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 648 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Průměr | 230 mm |
| Výška | 10 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881527 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.






















































































































































































































































































