Podomítková sprchová baterie 1 výstup chrom – Bruckner Schmitz 863.041.1
Podomítková sprchová baterie Bruckner Schmitz 863.041.1 s 1 výstupem a pákovým ovládáním v chromovém provedení nabízí čistý design a funkční řešení pro sprchové kouty.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 643 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 531 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | 1 výstup |
| Balení neobsahuje | Podomítkové těleso |
| Hmotnost / ks | 0.4770 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878442 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu


Příslušenství k produktu






























































