Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.011.1
| Cena s DPH / ks | 1 373 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 135 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOFFER |
| Šířka | 177 mm |
| Výška | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Průtok (3 bar) | 25.300 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.0900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878473 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
V sérii HOFFER najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu i kuchyni.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.011.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.011.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.011.1 (pdf)
- Technický list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.011.1















































































































































































































































































