777 746 852Linka
Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1
Varianty tohoto produktu (celkem 4):1 373 KčSchmitz 863.011.1 | 1 488 KčSieger 914.100.1 | 2 632 Kč
Baron 612.011.1 | 1 444 CZK
Hoffer 424.011.1 | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: BrucknerBarva: chromSérie: BARONVýška: 98 mmHmotnost: 1.37 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 84 měsíců
Číslo zboží: 41334, 8590913878336, 612.011.1
Umístění baterie: nástěnné, Ovládání: pákové
Zařazení: Sprchové baterie
Umístění baterie: nástěnné, Ovládání: pákové
Zařazení: Sprchové baterie
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 1 640 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 444 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 193 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Výška | 98 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 23.200 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878336 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -12 %
Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Hoffer 424.011.1
MosazkruhovéBrucknerchromHOFFER

AKCE -12 %
Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1
17,8 x 14,9MosazkruhovéBrucknerchromSCHMITZ

AKCE -12 %
zdarma
Sprchová nástěnná baterie chrom – Bruckner Sieger 914.100.1
MosazkruhovéBrucknerchromSIEGER
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1 (pdf)
- Technický list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Baron 612.011.1




























































































































































































































































































