Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1
| Cena s DPH / ks | 1 488 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 230 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 178 mm |
| Hloubka | 149 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 22.400 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878428 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1 (pdf)
- Technický list pro Sprchová baterie nástěnná chrom – Bruckner Schmitz 863.011.1










































































































































































































































































