Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1
Stojánková umyvadlová baterie Bruckner Hoffer 424.001.1 s pákovým ovládáním v chromovém provedení s otočným ramínkem, bez výpusti.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 872 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 720 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOFFER |
| 3D model | ANO |
| Výška | 129 mm |
| Hloubka | 139 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 73 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 13.500 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880391 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
V sérii HOFFER najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu i kuchyni.
Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1 - Fotografie k produktu
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1 (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1 (pdf)
- Technický list pro Stojánková umyvadlová baterie otočné ramínko chrom – Bruckner Hoffer 424.001.1

















































































































































































































































































