Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Hoffer 424.002.1
Stojánková umyvadlová baterie Bruckner Hoffer 424.002.1 s pákovým ovládáním v chromovém provedení, bez výpusti.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 215 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 004 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOFFER |
| Výška | 126 mm |
| Hloubka | 106 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 53 mm |
| Průtok (3 bar) | 14.900 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878466 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
V sérii HOFFER najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu i kuchyni.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu

Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Hoffer 424.002.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Hoffer 424.002.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Hoffer 424.002.1 (pdf)
- Technický list pro Stojánková umyvadlová baterie chrom – Bruckner Hoffer 424.002.1


















































































































































































































































































